Ubytování v soukromí 

Attic Rooms Tábor

Poskytujeme ubytování v podkroví rodinného domu se samostatným vstupem, který se nachází v klidném prostředí nedaleko historického centra města Tábor.


Náš domeček pochází z 19. století a byl součástí velkého místního zahradnictví, které patřilo rodině Šilhanů. V letech 2016 a 2017 prošel kompletní rekonstrukcí. 

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, třílůžkovém pokoji a apartmánu pro 4 osoby + přistýlka. Každý pokoj je vybaven vlastní malou koupelnou s prostorným sprchovým koutem a WC. V apartmá se nachází kuchyňský kout.  Zbylé dva pokoje můžou využívat kuchyňský kout a posezení ve společných prostorách ubytování, kde se také nachází lednička, mikrovlná trouba a pračka. V celém ubytování je volně přístupná WIFI síť.

Naši hosté mohou vyžívat malé venkovní posezení s možností grilování na elektrickém grilu. Na základě předchozí domluvy mohou relaxovat ve finské sauně nebo si dát masáž, či další rehabilitační služby od fyzioterapeuta.

Hosté mohou parkovat na veřejném bezplatném parkovišti 200 m od ubytování.

Ubytování Atticrooms je vhodné pro lidi na dovolené či služebních cestách, cyklisty, lyžaře,turisty. Hosté ocení bohatý kulturní a společenský život v Táboře, sportovní vyžití, ale i klid a odpočinek. V blízkosti se nachází cyklostezka, která vede jak do centra města, tak do krásné přírody v okolí řeky Lužnice. Rodiny s dětmi uvítají koupání v nedaleké vodní nádrži Jordán. Lyžařský areál Monínec je vzdálen 25 Km. Tábor se nachází v oblasti zvané Toulava, která nabízí mnoho zajímavých tipů na výlety.